KeyWords.jpg

Svatební účesy

Úkolem kadeřnice je vždy vykouzlit co nejlepší, nejhezčí a nejkvalitnější účes. Při tvorbě svatebního účesu nevěsty toto platí stonásobně. Nevěsta by měla být ve svůj svatební den ta nejkrásnější a nejdokonalejší, aby se mohla co nejlépe cítit v tento emocemi plný den.Použito s laskavým svolením Míši a Kamči

Jak Vám pomohu

Budu velmi potěšena, pokud si mě pro svůj velký den vyberete jako svou kadeřnici. Mám v této oblasti již více jak 10ti leté zkušenosti, proto se nebojte mě oslovit a ptát se.

Je vhodné, se setkat zhruba 6-8 týdnů před svatbou a provést před-svatební zkoušku. Někdy stačí jedna, někdy jich je potřeba více, záleží hlavně na Vaší spokojenosti s návrhy účesů. Je dobré již mít dopředu rozmyšlené líčení, svatební šaty, kytici, případně dekorativní prvky, které byste chtěla použít, protože toto vše ovlivňuje návrh a tvorbu účesu. Samozřejmostí je, že si můžete přivést do kadeřnictví i vizážistku, takže příprava může být naprosto dokonalá.

Ve svatební den se potkáme v závislosti na časovém rozvrhu a domluvě buď v kadeřnictví, nebo třeba u Vás doma. Pokud se potkáme v kadeřnictví, máte zde možnost kompletní přípravy, včetně vizážistiky a oblečení, takže odsud můžete odjet již přímo na obřad. Ať už se rozhodnete pro kteroukoliv z variant,  před odjezdem na obřad proběhne kompletní péče a záleží jen na Vás, jestli budete chtít i pozdější poopravení účesu např. po obřadu. Součástí celé kadeřnické péče může být i účes dalších účastníků svatby jako jsou svědkyně, družičky, maminky, pánské osazenstvo vše v závislosti na časovém rozvrhu, který si dohodneme.