KeyWords.jpg

Drazí návštěvníci, klienti, přátelé,

děkuji, že jste si našli čas a navštívili jste stránky kadeřnictví Paula Docce. Mou snahou je vytvoření malého soukromého kadeřnictví s osobním a srdečným přístupem. Ráda bych pro Vás zajistila místo, kde budete v dobrých rukou, budete se cítit příjemně, a kde o Vás bude vždy profesionálně a kvalitně postaráno.

Krásné a upravené vlasy Vám dodají sebevědomí, mladistvost, osobní pohodu a vnitřní energii do každičkého dne. Svět péče o vlasy, to je svět módy, estetiky a image. Z toho důvodu navštěvuji nejrůznější školení, kurzy a semináře, abych načerpala informace, rady a inspiraci do další práce s Vámi.

Vlasová kosmetika Framesi

Pomocnou rukou v mé profesi je mi italská profesionální vlasová kosmetika značky Framesi. Za svůj profesní život jsem používala řadu kvalitních značek jako Londa, Wella, Bes a další, ale nakonec jsem se našla právě ve vlasové kosmetice Framesi. Přípravky značky Framesi jsou využívány profesionálními kadeřníky po celém světě, vyznačují se vysokou kvalitou, účinností a respektem k Vašim vlasům a k jejich zdraví. Produkty Framesi jsou vyráběny cestou šetrnou k přírodě a za použití nejnovějších technologií.

Program Morphosis

Trendem naší doby je v určitý moment na chvíli uklidnit náš životní běh a oddat se radosti z relaxace, odpočinku a hledání harmonie těla i duše. V tomto směru se rozvíjí i oblast vlasové kosmetiky, kde Vám mohu nabídnout ošetření špičkovými profesionálními produkty z programu Framesi Morphosis. Jedná se o produkty vlasové péče, které jsou zaměřeny na regeneraci, ošetření či stimulaci vlasů a vlasové pokožky. Produkty Morphosis umožňují vytvořit kombinaci přesně na míru podle požadavků či potřeb každého klienta. Aplikace prostředků je prováděna formou "vlasových lázní" tak, abyste si kromě ozdravného účinku vychutnali i pohodu a klid, které jsou v dnešní době plné stresu velmi nutnou součástí našich životů. Prostředky si také samozřejmě můžete zakoupit a navázat na péči i doma.